Горняцкий городской совет

СПОРТ - ЦЕ МИР!

E-mail Печать PDF

Сьогодні, 25 липня, в нашому місті відбулося свято: відкрито футбольний і тренажерний майданчики .

 

Це свято стало можливим завдяки реалізації проекту з облаштування 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям до 85-річчя Донецької області за підтримки голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського.


На святі були присутні почесні гості:

- Селидівський міський голова Віктор Володимирович Ремізов;

- начальник Відділу фізичної культури та спорту Селидівської міської ради Сергій Юрійович Горбунов;

- представник Відділу освіти Селидівської міської ради Іван Лазарович Охомуш;

- керуючий справами Виконкому Селидівської міської ради Любов Василівна Павленко.

Селидівський міський голова Віктор Володимирович Ремізов привітав містян і спортсменів з відкриттям майданчиків, побажав успіхів і досягнень у спорті, здоров'я і миру.

 

Думати про майбутнє вже сьогодні – це не просто слова, це життєвий принцип людей, які взяли на себе відповідальність за оновлення донбаського регіону, за майбутнє рідної країни. Ці майданчики – не тільки радість для дітей та молоді, а й для всього міста Гірник.

Гірницький міський голова виразив щиру вдячність людям, яким не байдуже наше місто,  завдяки яким відбулося сьогоднішнє свято: Селидівському міському голові Віктору Володимировичу Ремізову, приватним підприємцям Резнікову Володимиру Валентиновичу і Макарову Сергію Олексійовичу.


Віктор Володимирович Ремізов, Сергій Володимирович Коваленко і юні спортсмени урочисто перерізали символічну стрічку та відкрили майданчики.

Міські голови вручили капітанам команд футбольні м’ячі,  нанесли перший, символічний удар по м’ячу в ворота  і розпочалась перша гра на новому полі між командами стадіону «Авангард» и спортивного клубу імені А.Д.Шведченка.


 

Joomla