Горняцкий городской совет

«З весною прийшла Перемога!..»

E-mail Печать PDF

 

«З весною прийшла Перемога!..»

 

Травень багатий на свята. Одним із найвизначніших свят є День Перемоги!

Колектив БК м.Гірник під керівництвом директора А.Г. Соломки за підтримки Гірницької міської ради зробили значний внесок у святкуванні цього великого дня. 8 травня о 22.00 на площі БК зібралися мешканці міста для участі у акції «Перша хвилина миру», присвяченій Дню пам’яті та примирення. Від адміністрації виступила секретар Гірницької міської ради О.А. Колошина. Всі присутні вшанували пам’ять полеглих співвітчизників хвилиною мовчання. Ведуча заходу Н. Кодикова донесла інформацію про жахливі події, які сталися з нашою країною під час Другої Світової війни, та українці завжди проявляють свій незламний дух.  Всіх присутніх привітали К. Полятикіна та А. Шкуліпа патріотичними піснями. Першу хвилину миру гірничани відзначили запаленням символічного вогню. По завершенню години пам’яті та примирення пролунав гімн України.


Вранці 9 травня місто наповнилося музикою Перемоги – це агітбригада БК вітала зі святом мешканців та гостей Гірника програмою «З весною прийшла Перемога!..». Святкову атмосферу створювали вітальні слова та патріотичні пісні.


О 10.00 ранку у міському парку відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги у Другій світовій війні «Ми завжди пам’ятаємо героїв імена!». Відкрив мітинг Гірницький міський голова С.В.Коваленко, який привітав всіх зі святом та побажав мирного неба. Зі словом до громадян звернулися директор ЗОШ №18 О.І.Уварова та настоятель Гірницького храму отець Сергій. Урочистості додали літературно-музичні композиції від учасників гуртків «Златоуст» БК м. Гірник та студії «Творчий квартал» ПДЮТ м. Гірника. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів, героїв, що пішли з життя. Відбулося урочисте покладання гірлянди пам’яті та квітів до Пам’ятника Матері, що тужить. Делегація від юного покоління вшанувала пам'ять загиблих під час війни квітами, які були покладені до Пам’ятника Воїну-визволителю на дитячому майданчику «Морська держава», також до Пам’ятного знаку мирним жителям м.Гірник, що попали 13 лютого 2015 року під обстріл важкої артилерії.


Крім того, творчий колектив БК м.Гірник завітав до міського терцентру людей похилого віку зі святковим концертом. Мешканці терцентру співали разом з артистами та щиро аплодували.


Святкування Перемоги завершилося масовим гулянням «Ми – нащадки Перемоги!» на площі БК, де творчий колектив БК м. Гірник у складі керівників та вихованців привітали всіх мешканців і подарували гарний настрій.


Ще раз вітаємо всіх з Великим святом Перемоги!

Гурток журналістики «Ексклюзив»

БК м. Гірник

Обновлено ( 10.05.2017 07:51 )  

Joomla