Горняцкий городской совет

ПИТАННЯ НА 17 СЕСІЮ

E-mail Печать PDF

На розгляд сімнадцятої сесії Гірницької міської ради,

яка відбулася 28.03.2017 року,

 

були винесені наступні питання:

 

 

 1. Про депутатів Гірницької міської ради VIІ скликання.
 2. Про внесення змін до складу постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян та земельних відносин.
 3. Про роботу закладів освіти, культури та фізичної культури і спорту міста з творчою молоддю.
 4. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради від 23.12.2016 № VII/14-154 «Про бюджет міста Гірник на 2017 рік».
 5. Про  затвердження розпоряджень міського голови.
 6. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.11.2015 № VІІ/01- 06 «Про утворення виконавчого комітету міської ради».
 7. Про продаж земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Ломпарт Л.Г.
 8. Про поновлення договору оренди земельних ділянок ГТ «Дружба».
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою ТОВ «ТД «Рітейл Плюс».
 10. Про поновлення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди (павільйону) по вул. Шахтарської Слави в м.Гірнику фізичній особі-підприємцю Кореневу Олегу Михайловичу.
 11. Про надання згоди на розробку детального плану земельної ділянки з метою розміщення продуктового магазину у м. Гірнику, по вул Шевченка буд. 76 Іоновій Світлані Анатоліївні.
 12. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради від 21.01.2016 № VІІ/03-46 «Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Дзюбану О.М., Пиці В.І., Зуєнку А.А.».
 13. Про припинення права оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Кухаренко Наталії Олександрівні.
 14. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, фізичній особі-підприємцю Кухаренко Наталії Олександрівні.

15. Про встановлення надбавки за вислугу років Головач В.В.

16. Про звернення депутатів до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Генерального Прокурора України Луценка Ю.В., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., Народного депутата України Сажка С.М., Голови Донецької ОДА-обласної ВЦА Жебрівського П.І. про вжиття всіх необхідних заходів для оперативного урегулювання питань, пов’язаних з енергетичною безпекою, подоланням кризової ситуації в енергетичному секторі регіону і країни.

 

Joomla