Горняцкий городской совет

„Олімпійське лелеченя”

E-mail Печать PDF

 

Вже декілька років поспіль в м.Гірник проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей „Олімпійське лелеченя”. Основна мета змагань – пропаганда здорового способу життя, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля, формування у дітей інтереса до вивчення історії свого народу.

 

17 березня в спортивному залі ЗОШ № 19 проводився зональний етап Всеукраїнських змагань „Олімпійське лелеченя”. В цих змагання приймали участь 5 команд: ЗОШ № 17 м.Гірник, ЗОШ № 18 м.Гірник, ЗОШ № 19 м.Гірник, ЗОШ № 22 п. Курахівка, ЗОШ № 26 п.Цукурине. Юні спортсмени заздалегідь готувалися до цього. Програма змагань складалась з презинтації команди на тему „Ми юні олімпійці”, спортивної та культурно-просвітньої програми. Важливою умовою проведення заходу є наявність урочистих церемоній, якими стали відкриття, складання присяги учасниками і суддями, нагородження, закриття змагань та використання олімпійської символіки.

Отже змагання розпочались з презинтацій команд, які включали спортивно-танцювальний виступ, що виконувався під музичний супровод. Також кожна команда представляла плакати ти емблеми.

Продовжили змагання спортивні естафети, які підняли спортивний дух та настрій не тільки учасникам змагань але і присутнім гостям та суддям.

Завершили змагання вікторина на олімпійську тематику, під час якої, юним спортсменам необхідно було, якомога швидше та правильно дати відповіді на питання. Підтримати друзів та учасників змагань прийшли і спортсмени зі спортивної аеробіки Селидівського міського центру фізичного здоров я населення „Спорт для всіх”, які виступили зі своїм номером аероденс.

За результатами цих змагань переможцем стала команда ЗОШ № 18 м.Гірник, які і посіли І місце. ІІ місце посіли учасники команди ЗОШ № 19 м.Гірник, за ними ЗОШ № 26 п.Цукурине – ІІІ місце.

Учасники команд були нагороджені грамотами та медалями за І, ІІ та ІІІ місце.


Директор СМЦФЗН „Спорт для всіх”                                         О.В.Базунова


 

Joomla