Горняцкий городской совет

День Незалежності

E-mail Печать PDF

 

По всій країні пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Прапора України та 25-ій річниці Незалежності  нашої країни. Наше місто не стало винятком.

День Прапора розпочався о 9.30 ранку на площі БК м.Гірник з шикування військовослужбовців, після якого мешканці міста – і дорослі, і малі – мали змогу долучитися до історії рідної країни під час історичної години «Державний прапор – символ нашої країни». О 10.00 відбулася церемонія урочистого підняття жовто-блакитного стягу. Підняти Прапор України мали честь підполковник Яцун Андрій – представник цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, а також – Долгушин Віталій – дитина учасника АТО Долгушина Вадима – мешканця нашого міста, військовослужбовця 27-ї реактивної бригади «Ураган», який наразі знаходиться в зоні АТО в Луганській області другий рік. Зі святом мешканців та гостей м.Гірник привітали: Гірницький міський голова С.В.Коваленко, представник цивільно-військового співробітництва підполковник В.Хоменко, які побажали всім присутнім мирного неба та щасливого життя під Державним Прапором.

Після урочистого підняття Прапору всі бажаючі мали змогу взяти участь у Автопробігу «З Україною в серці» по містам Селидівської міської ради.

Свято продовжилося виступом Музичного батальйону, який завітав з найщирими привітаннями. У концертній програмі виступили: В.Сінчук та гурт «Галактика», гурт «ТаРута», співачка Ейра. Під час концерту артисти дарували всім не тільки свої пісні та настрій, а також – символічні національні прикраси. Найактивніші глядачі отримали в подарунок жовто-блакитні стяги та прапорці.

24 серпня на честь 25-ї річниці Незалежності України відбулося свято «Народжені вільними». З самого ранку над Гірником лунали вітання та українські пісні у виконанні творчого колективу БК м.Гірник. Виступ агітбригади «Моя країна – кохана Україна» відбувся на площі виконкому м.Гірник та на площі біля магазину  «Чайка». О 10.00 всі мали змогу взяти участь у загальнонаціональному флешмобі «Вся Україна співає Державний Гімн», по закінченню якого хвилиною мовчання вшанували пам'ять  про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність нашої країни. Завершилося свято увечері танцювальною програмою у фойє БК «Ми – молодь України!».

 

 

Для зв'язку

Наші контакти та адреса.

Joomla