Горняцкий городской совет

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

E-mail Печать PDF

Шановні мешканці міста!

20 березня в місті стартував двомісячник  чистоти. Нагадую, що у місті встановлений єдиний санітарний день -  п’ятниця. Прошу всіх прийняти активну участь в суботниках.

 

На жаль, дощова погода деякий час заважала жителям міста приступити до наведення чистоти. Але, лише пригріло сонечко, більшість підприємств і установ міста взялися за наведення ладу на прилеглій території. Не відстають і окремі жителі власних житлових будинків і багатоповерхових будинків:  наводять красу біля своїх під'їздів, в дворах. З перших днів весни активно включилися в роботу і ТОВ «Керуюча компанія «ЖКС», і члени ОСББ   по прибиранню прибудинкових територій, приватні підприємці. Проте, багатьох весна ще не збудила від зимової сплячки.  Я звертаюся до всіх жителів міста, комунальних підприємств, керівників підприємств всіх форм власності з проханням: суворо дотримуватися правил з благоустрою міста, затверджених міською радою, тобто утримувати у чистоті та порядку прилеглу територію, встановити урни  або контейнери ( при необхідності); прибрати торішнє листя, перекопати газони, посадити дерева і квіти; побілити бордюри і стволи дерев (на висоту 1м від землі); відремонтувати фасади, пофарбувати вікна, двері, утримувати в чистоті  шибки; відновити вивіски, графіки роботи, номерні знаки на будівлях; провести ремонт під'їзних доріг, тротуарів. Підприємствам торгівлі:  щодня проводити прибирання паперу, целофану і інших відходів від упаковок проданої продукції в радіусі 50 м від торгівельної точки. При відкритті літніх торгівельних майданчиків передбачити встановлення біотуалетів. Своєчасно укладати договори на надання послуг із збору і вивозу твердих побутових відходів  з КП «Комунальник». Прохання і до всіх жителів міста: укласти договори на вивіз ТБО. Ви бачите: там, де є контейнери, сміття вивозиться регулярно. Я думаю, що лише спільними зусиллями ми змусимо міські вулиці і двори засяяти новими фарбами і здивувати своєю чистотою.

З теплом почалися і роботи по прибиранню кладовища. У мене велике прохання до всіх жителів: виносити  сміття лише у встановлені місця, не сипати його ні в кварталах, ні на чужі могили.

 

 

З повагою,

Гірницький міський голова                                                   С.В.КОВАЛЕНКО

Обновлено ( 21.03.2017 06:31 )  

Joomla