Горняцкий городской совет

Довідка по жалобам за 2014р.

E-mail Печать PDF

Аналітична  довідка

про підсумки  розгляду звернень громадян   за

2014  рік

 

 

Робота по підвищенню рівня виконавської дисципліни щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Гірницької міської ради здійснюється згідно з Указом Президента України від  07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Хід виконання вимог  Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008  ″Про  першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування″,   розглядався на  засіданні виконкому Гірницької міської ради рішенням № 11 від 21.02.2014,   затверджені заходи щодо організації  виконання вищевказаного Указу Президента України та забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування .

Протягом  2014 року до виконкому Гірницької міської ради надійшло 330 звернень, в яких порушено 330 питань, що у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року на 0,3 %, тобто на 1 звернення менше. У томі числі 4 звернення надійшло через органи влади вищого рівня, а саме:

-       Адміністрація Президента України – 0;

-       Обласна рада  – 0 ;

-       Обласна державна адміністрація – 1,

-       інші – 3.

У порівнянні з аналогічним періодом 2013 року кількість звернень громадян  до органів влади вищого рівня  зменшилось на 6  звернень.

Письмові звернення без зазначення місця проживання, чи не підписані автором, а також такі, з яких неможливо встановити авторство  не надходили.

Протягом  2014 року безпосередньо до виконкому Гірницької міської ради надійшло 326 звернень, в яких порушено 326 питань.  Комунальні питання складають 16,4 відсотка від загальної кількості звернень громадян, житлові питання –  15,5 відсотка від загальної кількості звернень,  аграрної політики і  земвідносин -  16 ,1 відсотка від загальної кількості звернень,  соціального захисту 26,1 відсотка від загальної кількості звернень.

За   2014 рік міський голова  провів 44 особистих прийомів, 23 виїзних прийомів та 11 «гарячих ліній» під час яких звернулося 78 громадян, якими було порушено 78 питань.

За  2014 рік проведено 12  «Днів контролю» результатів розгляду звернень громадян , прийнято 12 громадян. Були порушені питання: ремонт електролінії, заміна електроламп вуличного освітлення ,встановлення дорожнього знаку, ремонт квартири, які задоволено. У виконкомі міської ради щоденно функціонує "Телефон довіри", але громадяни звертаються не кожного дня. Так, протягом 12 місяців 2014 року звернулося  лише 12  громадян. Порушені питання – оплата земельного податку, призначення опіки над онуком, визначення місця проживання дитини , видача державного акту на земельну ділянку, оформлення спадку, отримання соціальних виплат , купівля-продаж будинку -  всі роз’яснено . .

У приймальні міського голови обладнаний "Інформаційний куток", де розміщено :  Указ Президента України від 07.02.2008 № 109 "Про  першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", зразок написання заяви, перелік питань, розгляд яких не відноситься до компетенції міської ради, деякі статті Конституції України.  На стендах  1 поверху розташовані графіки прийому  громадян з особистих питань міської ради, виконкому Селидівської міської ради, обласної ради та обласної державної адміністрації .

 

 

 

Гірницький міський голова                                                   В.Г.Архипенко

 

 

 

Аналітична  довідка

про підсумки  розгляду звернень громадян   за

2012  рік

 

Робота по підвищенню рівня виконавської дисципліни щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Гірницької міської ради здійснюється згідно з Указом Президента України від  07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Хід виконання вимог  Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008  ″Про  першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування″,   розглядався на  засіданні виконкому Гірницької міської ради рішенням № 1 від 20.01.2012,   затверджені заходи щодо організації  виконання вищевказаного Указу Президента України та забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування рішенням виконкому від 17.02.2012  № 11 .

Протягом   2012 року до виконкому надійшло 355 звернень.  З них  26 письмових  (всі  через вищестоящі органи влади). За  2012 рік  керівництвом виконкому проведено особистий прийом,  329  звернень  розглянуто на особистому прийомі,   85 прийнято міським головою.

У зверненнях громадян порушено  360  питань. Комунальні питання складають 28,7 відсотка від загальної кількості звернень  громадян ,житлові питання –  23,9 відсотка від загальної кількості звернень.,  аграрної політики і  земвідносин -  7 ,1 відсотка від загальної кількості звернень,  соціального захисту 21,1 відсотка від загальної кількості звернень.,  інші – 14,9 відсотка від загальної кількості звернень.

За    2012 рік   керівництвом  виконкому  Гірницької міської ради проведено  59  виїзних прийомів громадян за місцем їх мешкання та  48  "Гарячих ліній" телефонного зв’язку  з населенням. Особисті прийоми громадян  проводились у виконкомі Гірницької міської ради щоденно за затвердженим графіком. У виконкомі міської ради щоденно функціонує "Телефон довіри", але громадяни звертаються не кожного дня, так протягом   2012 року звернулося  лише 12  громадян.

Відповідно до затвердженого плану роботи комісії з питань звернень громадян було проведено   12 засідання  комісії з питань розгляду звернень громадян , на яких було розглянуто  12  звернення  громадян.

 

 

 

 

 

У приймальні міського голови обладнаний "Інформаційний куток".  Указ Президента України від 07.02.2008 № 109 "Про  першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", зразок написання заяви, перелік питань, розгляд яких не відноситься до компетенції міської ради, деякі статті Конституції України.  На стендах  1 поверху розташовані графіки прийому  громадян з особистих питань міської ради, виконкому Селидівської міської ради, обласної ради та обласної державної адміністрації .

Проводились перевірки стану роботи із зверненнями громадян на підприємствах і в організаціях, їх проведено 3 (  КП «ЖКС м. Гірник», ш. «Курахівська», Гірницька лікарська амбулаторія).

Всі підприємства своєчасно відповідають на запити виконкому.

 

 

 

 

Гірницький міський голова                                                       В.Г.Архипенко

 

 

Наше місто

images/resized/images/stories/highslide//hl-1_135_90.jpgimages/resized/images/stories/highslide//hl-2_135_90.jpgimages/resized/images/stories/highslide//hl-3_135_90.jpgimages/resized/images/stories/highslide//hl-4_135_90.jpgimages/resized/images/stories/highslide//hl-5_135_90.jpgimages/resized/images/stories/highslide//hl-6_135_90.jpg

Екстрені номери

Если Вы стали жертвой преступления, незамедлительно звоните в милицию

 

Joomla