Горняцкий городской совет

«Творчий квартал»

E-mail Печать PDF

«Творчий квартал»

Серед напрямів виховання дітей та молоді одним із важливих є естетичне виховання засобами різних видів мистецтва. Багато гуртків різного напрямку працюють у ПДЮТ м.Гірника. Серед них – театральний, завдяки якому є можливість виявити і розвинути різні сторони творчих здібностей дітей, сприяти їхньому розвитку, адже театр – це синтез багатьох мистецтв.

21 травня відбулося підсумкове заняття старшої групи студії «Творчий квартал», під час якого були продемонстровані здобутки першого року навчання з дисциплін: «Організація дозвілля» та «Сценічна культура». Заняття співпало з проведенням у нашому місті Всеукраїнської акції «Велика українська хода на честь героїв АТО», тому на занятті були присутні не лише представники Гірницької міської ради, адміністрації ПДЮТ м.Гірника, батьки, але й гості – волонтери. Керівник гуртка Н.Кодикова звітувала перед присутніми про роботу гуртка та участь у заходах протягом року. Діти показали свою майстерність з організації дозвілля, сценічної мови, акторської гри, тим самим занурили глядача у світ творчості. Всі виступи супроводжувались дружними оплесками. До гуртківців зі словами побажання успіхів та творчого натхнення звернулася методист ПДЮТ К.Крохіна. Привітала присутніх волонтер О.Герасименко, яка розповіла про мету проведення Всеукраїнської ходи: «Від міста до міста єднаються прапори, на яких люди пишуть свої думки, щоб силою віри і молитви настав мир в Україні».

По закінченню заняття діти мали змогу написати свої побажання на прапорі від м.Гірник та сфотографуватись з героями АТО.


Керівник гуртка Кодикова Н.О.


 

Joomla