Горняцкий городской совет

ЛІДЕР РОКУ

E-mail Печать PDF

Лідер року -2017

Органи дитячого самоврядування шкіл крок за кроком виходять на шлях вирішення багатьох шкільних проблем. Виконуючи роботу з власної ініціативи, відчувають свою значимість, прагнуть до самовдосконалення, якісного творчого росту лідери дитячих об'єднань.

17 травня лідери загальноосвітніх шкіл м. Гірник та с. Курахівка зустрілися у палаці дитячої та юнацької творчості м.Гірника на щорічному брейн-ринзі “Лідер року”, щоб поділитися своїми успіхами та досягненнями. Учасники підготували цікаві, творчі, оригінальні, змістовні виступи, а допомагали їм у цьому їх команди підтримки та куратори учнівського самоврядування шкіл міста.

Запекла боротьба між конкурсантами, які демонстрували свою майстерність у п'яти конкурсах, привела до перемоги лідера учнівського самоврядування Гірницької ЗОШ № 17 Борисова Євгена. Але слід зазначити, що всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та компетентності у питаннях шкільного самоврядування.

Ми щиро вітаємо переможця, дякуємо всім лідерам за яскраву боротьбу, гостям і вболівальникам – за щиру підтримку. Бажаємо вам міцного здоров'я, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні.


 

Joomla